inspekcja tv kanalizacji

W celu sprawdzenia stanu kanalizacji, stosujemy kamery inspekcyjne umożliwiające sprawdzenie stanu wnętrza rur, na bieżąco pozwala to sprawdzić stan poszczególnych elementów kanalizacji, a także umożliwia precyzyjne zlokalizowanie uszkodzonych elementów konstrukcji kanałów, przyczyn zatorów, zapadnięć, oraz przeszkód. Podgląd na żywo z kamery inspekcyjnej, pozwala zidentyfikować rodzaje zatorów, oraz znaleźć przyczynę braku swobodnego przepływu wody. Mierzymy również spadki rur kanalizacyjnych, a także inne techniczne aspekty instalacji wewnętrznej, których nie sposób zlokalizować w sposób tradycyjny.
Profesjonalna kamera samojezdna lub przesuwna wpuszczana jest do wnętrza kanalizacji, a następnie przesuwana w jej głąb. Operator może na żywo obserwować i analizować bieżące odcinki instalacji wyświetlane na monitorze połączonym z kamerą. Szczegółowa inspekcja kanalizacji wymaga odpowiedniego doświadczenia i wiedzy technicznej, dzięki czemu możliwe będzie szybkie zlokalizowanie zatorów, przerw w łączeniach, uszkodzeń i innych niekorzystnych czynników.
Kiedy chcą Państwo poznać przyczyny niedrożności przewodów odpływowych zapraszamy do skorzystania z naszych usług.
Pogotowie kanalizacyjne to profesjonalny partner w sprawach niecierpiących zwłoki. Jesteśmy w stanie pomóc w każdej sytuacji awaryjnej związanej z monitoringiem i czyszczeniem kanalizacji.